Dołącz do oficjalnej grupy studentów UW!

2018-07-17

Wszystkich studentów Instytutu Europeistyki, a w szczególności studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Powstająca platforma to kanał komunikacji dla społeczności Uniwersytetu, a jej celem jest wymiana informacji o wszystkim, co dotyczy studiowania na UW. To właśnie tu uzyskasz prawidłowe i w pełni merytoryczne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co aktualnie dzieje się na naszej uczelni!

Stypendia Ministra za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2018/2019

2018-07-13

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2018/2019 = zobacz

Zaplanuj swoje wymarzone zajęcia!

2018-05-25

ZAPLANUJ SWOJE WYMARZONE ZAJĘCIA!

Studencie, Studentko Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych! Zapraszamy  Cię do  przesyłania propozycji tematów zajęć dydaktycznych, na które chciał(a)byś się zapisać, a których nie ma w ofercie dydaktycznej. Jest szansa, że zaproponowane przez Ciebie zajęcia zostaną zorganizowane w przyszłym semestrze!

W propozycjach prosimy zawrzeć syntetyczny zakres i profil zajęć oraz informację o braku dostępności do podobnych zajęć w obecnej ofercie dydaktycznej. Propozycje prosimy przesyłać do końca czerwca 2018 r. na adres: dr Łukasz Łotocki, l.lotocki@uw.edu.pl.

Kurs dla Nauczycieli - nowa podstawa programowa z WOS-u

2018-05-14

Zagraniczny wyjazd studyjny WNPiSM - październik 2018 r.

2018-05-11

Regulamin wyjazdu

Regulations (English)

Formularz / Application form

Międzynarodowa Szkoła Letnia w Kijowie - wrzesień 2018 r. - zapisy do 13.05.2018 r.

2018-03-28

Serdecznie zapraszamy studentów Instytutu Europeistyki oraz całego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych na Szkołę Letnią w Kijowie, która odbędzie się w dnia 9-16 września br.

(Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie)

Relacja z wizyty w ukraińskich szkołach wyższych

2018-03-12

Nowa siedziba Sekretariatu Dyrekcji IE WNPiSM

2018-02-09

Od poniedziałku 19 lutego br. Sekretariat Instytutu Europeistyki oraz Sekretariat Dyrekcji IE znajduje się na Krakowskim Przedmieściu 3, II p, pok. 212 (Sekretariat oraz pokój Dyrektora) oraz pok. 200 (pokój Wicedyrektorów).

Dyżury i seminaria wykładowców IE wciąż odbywać się będą na Nowym Świecie 69, o ile nie podano inaczej.

2017-11-28

Zaktualizowane zasady rekrutacji i inne dokumenty prezentujemy TUTAJ

Podsumowanie ogólnopolskiej konferencji TRAKTATY RZYMSKIE - 60 LAT INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

2017-06-14