Aktualności

III Konkurs na pracę dyplomową posiadającą najwyższy potencjał komercjalizacyjny lub wdrożeniowy

2018-09-18
Szczegóły konkursu dostępne są pod poniższym linkiem: http://www.uott.uw.edu.pl/kpd/
Organizatorem Konkursu jest Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii (UOTT) UW, fundatorem nagród pieniężnych jest Kancelaria rzeczników patentowych AOMB Polska (http://www.aomb.pl/), natomiast fundatorem nagrody specjalnej jest UWRC Sp. z o. o. (spółka celowa Uniwersytetu Warszawskiego; http://www.uwrc.pl/).

Nowy lepszy system obsługi płatności studenckich w USOS na UW.

2018-09-18

Szanowni Studenci, już 19 września br. wdrażamy na UW nowy lepszy moduł obsługi płatności studenckich w USOS (USP-FK). Jest to konieczne z trzech powodów. Po pierwsze chcielibyśmy umożliwić bardziej przejrzysty sposób rozliczania Studentów. Po drugie dotychczasowe rozwiązanie nie jest już rozwijane i nie można do niego wprowadzić nowych funkcji i ulepszeń. Ostatnim powodem jest wdrożenie w wybranych Jednostkach rozliczeń Studentów cudzoziemców bezpośrednio w euro (dla tych, którzy mają podpisane z UW umowy na opłaty w tej walucie). Staramy się, żeby dla Studentów zmiana ta była jak najmniej zauważalna. Tak jak dotychczas wszelkie informacje dotyczące indywidualnych rozliczeń znajdą się w USOSweb w tym samym miejscu – zmieni się jedynie nazwa modułu na „Płatności FK”. Zawarte tam informacje będą miały zbliżoną formę, ale …

• od 19 WRZEŚNIA 2018r. zmienią się WSZYSTKIE indywidualne numery rachunków bankowych, na które Studenci regulują zobowiązanie wobec UW, dotychczasowe numery nie będą już aktywne. Od 19 września przelewy (opłaty) wysłane na dotychczasowe (stare) numery będą zwracane do nadawców. Proszę dokonać odpowiednich zmian w przypadku zlecania opłat ze swoich systemów bankowych.
  • Nowe aktualne numery będą widoczne dla Państwa w systemie USOSweb
    od dnia 19 września po godzinie 18:00.
  • W dniach 18-19 września proponujemy wstrzymać się z dokonywaniem opłat wobec UW.
  • System USOSweb oraz inne serwisy powiązane (APD, Rejestracje żetonowe) nie będą dostępne dla Studentów w dniu 19 września 2018 w godzinach 12:00-18:00.
  • Więcej informacji będzie dostępne w Państwa Jednostkach.

Wierzymy, że prace nad wdrożeniem, które trwają już prawie dwa lata, będą miały efekt w postaci jeszcze lepszej obsługi płatności studenckich na UW.

Dodatkowy dyżur Komisji Rekrutacyjnej IE

2018-09-03
  • poniedziałek 10 września, godz. 10.30-12.00
  • czwartek 13 września, godz. 10.30-12.00

Adres: Krakowskie Przedmieście 3, pok. 200

Konkurs na innowacyjny artykuł naukowy, projekt, pt.: „Debiut naukowy 2018” – „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”

2018-08-01

Zaproszenie + regulamin

Dni adaptacyjne dla studentów 1 roku

2018-08-01

Zapraszamy na dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych studentów I i II stopnia. Prosimy o rezerwację Państwa czasu w dniu 28 września o godz: 9.00 (I stopień) lub 12.00 (II stopień), kiedy to zapraszamy na spotkanie m.in z Kierownikiem studiów i Samorządem Studenckim, czy chociażby odbiór legitymacji.

Więcej szczegółów tutaj

Dołącz do oficjalnej grupy studentów UW!

2018-07-17

Wszystkich studentów Instytutu Europeistyki, a w szczególności studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Powstająca platforma to kanał komunikacji dla społeczności Uniwersytetu, a jej celem jest wymiana informacji o wszystkim, co dotyczy studiowania na UW. To właśnie tu uzyskasz prawidłowe i w pełni merytoryczne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co aktualnie dzieje się na naszej uczelni!

Stypendia Ministra za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2018/2019

2018-07-13

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2018/2019 = zobacz

Kurs dla Nauczycieli - nowa podstawa programowa z WOS-u

2018-05-14

Zagraniczny wyjazd studyjny WNPiSM - październik 2018 r.

2018-05-11

Regulamin wyjazdu

Regulations (English)

Formularz / Application form

Międzynarodowa Szkoła Letnia w Kijowie - wrzesień 2018 r. - zapisy do 13.05.2018 r.

2018-03-28

Serdecznie zapraszamy studentów Instytutu Europeistyki oraz całego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych na Szkołę Letnią w Kijowie, która odbędzie się w dnia 9-16 września br.

(Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie)

Akademicka Biblioteka Europejska