Aktualności

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Ukraina i jej aspiracje do członkostwa w Unii Europejskiej” w dn. 27 listopada br

2017-11-10

Istnieje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu w charakterze prelegenta lub słuchacza.

Przeprowadzka sekcji studenckich WNPiSM

2017-10-26

Od 6.11.2017 r. sekretariaty studiów będą czynne w Gmachu Audytoryjnym WNPiSM ⇒ Kampus Główny, odnowiony budynek za zielonym kioskiem

parter, wejście B w nowych godzinach urzędowania

Polsko-rosyjskie Sympozjum Kultury

2017-10-20

Rada Programowa, Program konferencji dostępne TUTAJ

For Incoming Erasmus Students

2017-09-13

Dear Incoming Erasmus Students!

Welcome to our Faculty! More information here :-)

Important notice concerning "Conducting Business in Europe"

Due to a small amount of participants the course is postponed till the summer semester.

We're sorry for the inconvenience.

Podsumowanie ogólnopolskiej konferencji TRAKTATY RZYMSKIE - 60 LAT INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

2017-06-14

Podsumowanie konferencji

Podsumowanie konferencji naukowej "Polska Niemcy Europa. Pytania o wspólna przyszłość?"

2017-05-04

Umowa o współpracy naukowej ze Stowarzyszeniem Współpracy Polska-Wschód

2017-03-15

Z dumą informujemy, że Instytut Europeistyki WNPiSM UW podpisał we wtorek 14 marca umowę o współpracy naukowej ze Stowarzyszeniem Współpracy Polska-Wschód. Treść umowy dostępna TUTAJ.

Akademicka Biblioteka Europejska