Pomoc rozwojowa i humanitarna - prezentacja projektów grupowych

2019-01-13

Studenci specjalizacji "Dyplomacja UE" i dr hab. Paweł Borkowski zapraszają studentów i pracowników IE na prezentację semestralnych projektów grupowych dotyczących pomocy rozwojowej i humanitarnej dostarczanej przez UE:

poniedziałek 14 stycznia o godz.11.30 w sali 1, KP 3

Rekrutacja na program Erasmus+

2019-01-08

Wszystkich chętnych do udziału w programie zapraszamy na spotkanie informacyjne z koordynatorami ds. programu Erasmus oraz przedstawicielami BWZ

16 stycznia środa o godz. 16.45, Aula Baszkiewicza

Terminy składania aplikacji: 9 stycznia - 19 lutego 2019 (godz. 12.00)

Formularze są dostępne TUTAJ

Napisz esej lub zrealizuj swój projekt społeczny!

2018-12-05

Projekt "Polska i Rosja oczami młodego pokolenia"

2018-12-03

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu naukowego "Polska i Rosja oczami młodego pokolenia", w którym polsko-rosyjski zespół badawczy przeprowadzał ankiety wśród studentów naszego Instytutu i ich kolegów z Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego.

Prezentacja z wynikami

Więcej zdjęć na stronie FB

Kurs dla Nauczycieli - nowa podstawa programowa z WOS-u

2018-10-02

Program kursu z WOS

Dołącz do oficjalnej grupy studentów UW!

2018-07-17

Wszystkich studentów Instytutu Europeistyki, a w szczególności studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Powstająca platforma to kanał komunikacji dla społeczności Uniwersytetu, a jej celem jest wymiana informacji o wszystkim, co dotyczy studiowania na UW. To właśnie tu uzyskasz prawidłowe i w pełni merytoryczne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co aktualnie dzieje się na naszej uczelni!

Akademicka Biblioteka Europejska