Dodatkowy dyżur dra K. Ławniczaka

Dodane przez: Administracja    2019-06-26

Dodatkowy dyżur dr. Kamila Ławniczaka i ostatnia okazja na uzyskanie zaliczenia przed wrześniem: wtorek, 2 lipca, godzina 13, p. 206, KP3.

Odwołany dyżur dr hab. M. Witkowskiej

Dodane przez: Administracja    2019-06-19

Prof. M. Witkowska odwołuje swój dzisiejszy (19.06) dyżur z powodów rodzinnych. Prosimy o kontakt mailowy.

Ubieganie się o miejsce w domu studenta

Dodane przez: Administracja    2019-06-07

Informujemy, że 5 czerwca br. została uruchomiona tura składania wniosków o miejsce w domu studenta w USOSweb na rok akademicki 2019/2020. Wszystkie terminy związane z ubieganiem się o miejsce w domu studenta określa załączony Komunikat, który zamieszczony jest na stronie Biura Spraw Studenckich w zakładce domy studenta.

Komisje stypendialne w jednostkach przyjmują wnioski o przyznanie miejsca w domu studenta, weryfikują je i zatwierdzają. Miejsca w domach studenta przyznaje Sekcja Socjalna Biura Spraw Studenckich.

Wszyscy studenci, którzy chcą ubiegać się o miejsce w domu studenta, również studenci przyjęci na pierwszy rok studiów na rok akademicki 2019/2020, będą zobowiązani do wypełnienia w USOSweb wniosku o miejsce w domu studenta, wydrukowania go, podpisania i złożenia w komisji stypendialnej jednostki.

Zajęcia z prof. P. Wawrzykiem

Dodane przez: Administracja    2019-06-05

Uwaga! Dzisiejsze zajęcia z prof. P. Wawrzykiem "Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości UE"  zostają przeniesione na poniedziałek 10.06 na godz. 18.30 do sali 312.

Wtedy także poznają Państwo wyniki kolokwium.

EUROSTUDENT - zaproszenie do ankiety

Dodane przez: Administracja    2019-05-30

EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie?

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Dołącz!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych.

Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca. Wypełnij jeszcze dzisiaj:

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich.

Podziel się swoją historią i doświadczeniami!

Dziękujemy za poświęcony czas!

Zespół badawczy EUROSTUDENT

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź: https://www.eurostudent.eu/   Napisz: eurostudent@pbs.pl

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kontakt: eurostudent@pbs.pl

Jednorazowa zmiana dyżuru dr M. Jas-Koziarkiewicz

Dodane przez: Administracja    2019-05-30

Dr Marta Jas-Koziarkiewicz informuje, że dyżur 3 czerwca odbędzie się wyjątkowo w godzinach 10:00-10:45, sala 203 ul. Krakowskie Przedmieście 3.

Odwołany dyżur dr hab. J. Miecznikowskiej 22 maja

Dodane przez: Administracja    2019-05-22

W związku z udziałem w konferencji Pani prof. Justyna Miecznikowska odwołuje swój dyżur dydaktyczny 22 maja 2019r.

Płatne praktyki w ESPERIS

Dodane przez: Administracja    2019-05-14

EU@Work Summer Seminar on the European Neighbourhood Policy

Dodane przez: Administracja    2019-05-13

TEPSA has just published a call for applications for the EU@Work Summer Seminar on the European Neighbourhood Policy, that will take place in Brussels from 9 to 12 July under the academic lead of Prof. Frank Schimmelfennig (TEPSA Board & ETH Zurich), funded by the Europe for Citizens Programme. We would greatly appreciate if you could disseminate this call to your students. Applications are open to Master students and graduates until Sunday 19 May 2019.

By combining expert lectures with visits to key EU institutions and other stakeholders, this 4-day seminar will offer 15 excellent Master students and graduates an opportunity to gain first-hand insights from researchers, EU practitioners, policymakers and officials on the current state of play and future prospects of the European Neighbourhood Policy.

More information about the seminar, as well as the call for applications and draft agenda, can be found at this link: http://www.tepsa.eu/call-for-applications-tepsas-euwork-summer-seminar-on-the-european-neighbourhood-policy/.

In addition to the normal selection procedure, participants can also win a place free of charge in the seminar by participating in TEPSA’s student contest (more info at http://www.tepsa.eu/studentcontest2019/)

Odwołany dyżur dr hab. J. Miecznikowskiej 6 maja

Dodane przez: Administracja    2019-04-29

W dniu 6 maja dyżur administracyjny dr hab. J. Miecznikowskiej jest odwołany z uwagi na spotkanie kierowników studiów.

W pilnych sprawach prośba o kontakt mailowy.

Międzyuczelniana wymiana MOST

Aktywność studencka