Zmiana dyżuru dr J. Nadolskiej

Dodane przez: Administracja    2017-04-13

Dr Jadwiga Nadolska przekłda dyżur ze środy 19 kwietnia na czwartek 20 kwietnia w godz. 11.30-14.30.

Egzamin warunkowy z Ekonomii u dr G. Bukowskiej

Dodane przez: Administracja    2017-04-12

Pani dr Grażyna Bukowska zaprasza na egzamin warunkowy (dla osób powtarzających przedmiot) z Podstaw ekonomii w dniu:

24 kwietnia 2017 (poniedziałek) o godz. 13.15 w sali nr 4, Nowy Świat 67.

Odwołane najbliższe zajęcia z Regionalizmu w Europie

Dodane przez: Administracja    2017-04-11

Prof. T.G. Grosse odwołuje swoje środowe zajęcia (12 kwietnia) z Regionalizmu w Europie.

Konkurs wiedzy o Rosji - zgłoszenia do 5 maja

Dodane przez: Administracja    2017-04-05

ANKIETA

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiego Konkursu "Wiedza o Rosji," skierowanego dla studentów uczelni wyższych Rzeczypospolitej Polskiej, prezentujemy Regulamin Konkursu oraz formularz Ankiety uczestnictwa.

Finał nastąpi 19 maja 2017 roku w Warszawie i będzie miał on formę pisemnego sprawdzianu wiedzy o Rosji.

W terminie do 5 maja 2017 roku należy przesłać wypełnioną Ankietę wraz z niezbędnymi załącznikami: scanem legitymacji studenckiej oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: wiedzaorosji@gmail.com.

Jednocześnie informujemy, iż dziesięć osób, które uzyskają największą liczbę punktów uda się na bezpłatny dziesięciodniowy pobyt na Ałtaj w terminie 9-17 września 2017 roku.

TVP Kultura szuka reporterów - współpracowników serwisu informacyjnego

Dodane przez: Administracja    2017-04-03

Uważasz, że dziennikarstwo to coś więcej niż zawód?

Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną, kreatywną i gotową na ciężką pracę?

Poszukujemy współpracowników w serwisu informacyjnego, który od wielu lat stanowi ważny przewodnik po bieżących wydarzeniach w dziedzinie kultury i sztuki w Polsce.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

- ponadprzeciętnych kompetencji w dziedzinie kultury,

- świetnego rozeznania w świecie polskiej i europejskiej sztuki,

- doświadczenia i praktycznej znajomości warsztatu pracy dziennikarza lub wydawcy telewizyjnego,

- rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków służbowych,

- umiejętności pracy w zespole,

- umiejętności doskonałej organizacji własnej pracy oraz efektywnego funkcjonowania mimo silnej presji czasu,

- swobodnego porozumiewania się w przynajmniej jednym języku obcym.

Mile widziane będzie wyższe wykształcenie humanistyczne - akceptujemy również zgłoszenia studentów ostatnich lat.

Oferujemy:

- pracę w ogólnopolskim, opiniotwórczym medium o szerokim zasięgu odbiorców,

- możliwość kreatywnej pracy zespołowej,

- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@tvp.pl w terminie do 3 kwietnia 2017 r.

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji „Kultura”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie W dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez Telewizję Polską S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 17, moich danych osobowych, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia

29sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 22002 r nr 10'1, poz.926 ze zm.).

Odwołane zajęcia prof. E. Stasiak-Jazukiewicz

Dodane przez: Administracja    2017-03-30

Pani prof. dr hab. Ewa Stasiak-Jazukiewicz odwołuje w dniu dzisiejszym (czwartek 30 marca) wszystkie swoje zajęcia.

Dodatkowy termin podpięć przedmiotów

Dodane przez: Administracja    2017-03-29

Decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Jolanty Choińskiej-Mika, prof. UW  w terminie od 29 marca do 11 kwietnia 2017 roku będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017. Dotyczyć to będzie wszystkich przedmiotów, których nie objął mechanizm wymuszania podpięć podczas rejestracji na te przedmioty.

Odwołane zajęcia i dyżur dr P. Biskupa

Dodane przez: Administracja    2017-03-28

Dr Przemysław Biskup odwołuje swoje zajęcia i dyżur od 28 marca do 4 kwietnia włącznie.

Godziny dziekańskie 12 kwietnia br dla studiów polskojęzycznych

Dodane przez: Administracja    2017-03-27

W dniu 12 kwietnia br (środa) od godz. 15.00 ogłasza się godziny dziekańskie (czytaj: brak zajęć i dyżurów) od godz. 15.00.

Letnia Szkoła Wyszechradzka w dn. 2-15 lipca 2017r.

Dodane przez: Administracja    2017-03-27

Letnia Szkoła Wyszehradzka to dwutygodniowy cykl szkoleń młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Europy Wschodniej realizowany corocznie od 2002 roku. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat wyzwań regionalnych i globalnych, likwidacja wzajemnych stereotypów, budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów.

Uczestnikami programu są studenci, doktoranci, młodzi nauczyciele i dziennikarze z czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz innych krajów europejskich. W dotychczasowych edycjach Szkoły wzięło udział ponad 500 osób, pochodzących z: Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Francji, Kirgistanu, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii i Ukrainy. Część debat, wykładów i spotkań jest otwarta dla publiczności.