Stypendium konferencyjne dla studentów i młodych naukowców na udział w konferencji Regional Studies Association Annual Conference 2018

Dodane przez: Administracja    2018-01-30

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej (studenci: £181; młodzi naukowcy: £206) oraz rocznego członkostwa w RSA (studenci: £38; młodzi naukowcy: £60), a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 500 zł.

O stypendium mogą ubiegać się studenci studiów licencjackich, magisterskich, a także doktoranci i młodzi naukowcy do 5 lat po doktoracie.

Więcej informacji o stypendium znajduje się w załączonym pliku, a także na stronach: www.euroreg.uw.edu.pl oraz www.rsa.uw.edu.pl

Zmiany w harmonogramie sesji

Dodane przez: Administracja    2018-01-26

Bardzo prosimy o śledzenie zmian w miejscu lub godzinie zaliczeń/egzaminów w harmonogramie sesji - wszelkie zmiany dostępne są tutaj: http://www.pl.europeistyka.uw.edu.pl/index.php/node/67 oraz w ogłoszeniach na stronie IE

Odrabiane zajęcia z dr. W. Lewandowskim

Dodane przez: Administracja    2018-01-23

Zajęcia z przedmiotu "Konwersatorium językowe" (II rok, studia II stopnia) zostaną odrobione, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w dniu 24.01.2018 w godzinach 18.30-20.00 w sali 49, Nowy Świat 69.

Warsztaty Biura Karier - zapraszamy na najbliższe spotkania

Przeniesione dyżur/seminarium magisterskie prof. Jacka Wojnickiego

Dodane przez: Administracja    2018-01-23

Najbliższe dyżur i seminarium mgr prof. J. Wojnickiego zostają przeniesione z czwartku 25.01 na piątek 26.01.

Seminarium rozpocznie się o godz. 12.00.

Zmiany w salach 22-26 stycznia - przypomnienie

Dodane przez: Administracja    2018-01-22

Ponownie informuję, że w związku z zaistniałą sytuacją remontu dyżury i seminaria zaplanowane na dni 22-26 stycznia 2018 r. i odbywające się w salach budynku Collegium Politicum (prof. Wierzbicki, dr Ulatowski, dr hab. Rysińska, dr Nakonieczna-Bartosiewicz, dr Mizerska-Wrotkowska) muszą zostać tymczasowo przeniesione do pokojów instytutowych/zakładowych.

Prowadzący zostali poinformowani o tej sytuacji i poproszeni o przekazanie informacji o tym gdzie będą dyżurować/odbywać seminaria przez najbliższe półtora tygodnia studentom oraz sekretariatom jednostek.

Odwołane zajecia i dyżury dr J. Nadolskiej

Dodane przez: Administracja    2018-01-16

Dr Jadwiga Nadolska odwołuje z powodu choroby swoje zajęcia i dyżur w dniach 16-18 stycznia (wtorek - czwartek).

Odwołane dyżury dr J. Miecznikowskiej - wtorek 16 stycznia

Dodane przez: Administracja    2018-01-16

Dr Justyna Miecznikowska odwołuje z powodu choroby swoje dyżury we wtorek 16 stycznia. Prosimy o kontakt mailowy. Wkróce podamy nowy termin dyżuru.

Jednorazowa zmiana sali 17 stycznia dla II roku II stopnia

Dodane przez: Administracja    2018-01-12

W dniu 17.01 (środa) dr hab. Piotr Wawrzyk przenosi zajęcia o godz. 15.00 z sali nr 1, KP3, do sali nr 5 na Nowym świecie 67.

Aktualizacja harmonogramu sesji

Dodane przez: Administracja    2018-01-12

Prosimy o zapoznanie się z aktualizacjami dot. zimowe sesji egzaminacyjnej: http://www.pl.europeistyka.uw.edu.pl/index.php/node/67

Aktywność studencka