Zgrupowanie Ambasad, Delegacji i Instytucji Frankofońskich

Dodane przez: Administracja    2018-03-21

W piątek 23 marca 2018 o godz. 18.00 Uniwersytet Warszawski będzie gościł uczestników corocznego spotkania GADIF w Polsce (Groupe des Ambassades, Délégations et Institutions Francophones – Zgrupowanie Ambasad, Delegacji i Instytucji Frankofońskich), organizowanego w ramach międzynarodowego miesiąca frankofonii. Tegoroczne spotkanie, które po raz pierwszy odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim, będzie okazją do świętowania przyjęcia Uniwersytetu do grona członków tytularnych AUF (Agence Universitaire de la Francophonie) oraz sześćdziesiątych urodzin Ośrodka Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW. Pokazuje to jak głęboko zakorzenione są na Uniwersytecie Warszawskim tradycje frankofońskie. Spotkanie umożliwi także zbliżenie świata dyplomacji ze światem uniwersyteckim.

Spotkanie otworzy obecny prezydent GADIF, Ambasador Maroka w Polsce, pan Youns Tijani, który wręczy następnie nagrody GADIF.

W programie poczęstunek przygotowany przez delegacje poszczególnych krajów.

Spotkanie jest przewidziane na ponad 300 uczestników i odbędzie się w języku francuskim.

Odwołany dyżur i zajęcia dr J. Nadolskiej we wtorek 20.03

Dodane przez: Administracja    2018-03-20

Dr Jadwiga Nadolska odwołuje swoje zajęcia i dyżur we wtorek 20 marca.

Odwołany dyżur i zajęcia dr. K. Ławniczaka

Dodane przez: Administracja    2018-03-19

Dr Kamil Ławniczak odwołuje z powodu choroby swoje zajęcia i dyżur we wtorek 20 marca.

Odwołany dyżur i proseminarium prof. M. Witkowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-03-19

Prof. Marta Witkowska odwołuje swój dyżur w poniedziałek 19 marca oraz proseminarium w środę 21 marca.

Odwołane dyżury dr Karoliny Boiret

Dodane przez: Administracja    2018-03-16

W najbliższy poniedziałek 19 marca dr Karolina Boiret odwołuje swoje wszystkie dyżury.

Zaproszenie do badania na Wydziale Psychologii UW. Przewidziano bon upominkowy.

Dodane przez: Administracja    2018-03-13

Szanowni Studenci,

Obecnie na Wydziale Psychologii UW prowadzone jest badanie dotyczące genetycznego podłoża perspektywy czasowej w ramach grantu  Sonata 7 Narodowego Centrum Nauki kierowanego przez dr hab. Macieja Stolarskiego. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o badaniu. Szukamy bliźniąt tej samej płci od 16 roku życia :)

Wasza pomoc będzie wsparciem działań naukowych na Naszym Uniwersytecie. Przyczynicie się tym samym do rozwoju nauki w Polsce! :)

Każdy uczestnik badań z kolei otrzyma od nas bon upominkowy do EMPIKU o wartości 80 zł.

Jeśli w Waszym otoczeniu są bliźnięta - przekażcie im proszę informacje o badaniu i kontakt do mnie (katarzyna.wojtkowska@psych.uw.edu.pl).

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/223721518192856/

W imieniu zespołu badawczego dr hab. Macieja Stolarskiego,

Katarzyna Wojtkowska

Jednorazowa zmiana w dyżurze dr. J. Czuba

Dodane przez: Administracja    2018-03-13

Dzisiejszy dyżur dr J. Czuba odbędzie się w godz. 15.00-16.30, sala 51, NS69.

Odwołany dyżur i seminarium dr D. Mikuckiej-Wójtowicz

Dodane przez: Administracja    2018-03-12

W najbliższym czasie ze względów zdrowotnych nie odbędą się dyżury i seminaria dr Dominiki Mikuckiej-Wójtowicz. Pani Doktor będzie z Państwem w kontakcie mailowym.

Termin ostatniej możliwej poprawy u prof. K.A. Wojtaszczyka

Dodane przez: Administracja    2018-03-08

Prof. K.A. Wojtaszczyk zaprasza na ostatnią możliwą poprawę z sem. zimowego w następny czwartek 15 marca na swoje zajęcia w godz. 13.15-18.30 w sali 205, Nowy Świat 69/67.

Trzecia edycja Konkursu Prezydenta m.st. Warszawy „Dyplomy dla Warszawy”

Dodane przez: Administracja    2018-03-08

Konkurs adresowany jest do Autorów wyróżniających się prac z zakresu wszelkich specjalności naukowych, dotyczących społeczno-gospodarczego rozwoju Warszawy. Do Konkursu zgłoszone mogą zostać prace obronione na warszawskich uczelniach i jednostkach naukowych z siedzibą w Warszawie, które nie były zgłaszane w poprzedniej edycji i zostały obronione w 2017 r.

Laureatom Konkursu przyznane będą nagrody finansowe. Nagroda główna dla rozprawy doktorskiej wynosi 15 tys. zł, przyznane zostaną też trzy wyróżnienie po 6 tys. zł. Nagroda główna dla pracy magisterskiej to 7 tys. zł. Autorzy trzech prac wyróżnionych otrzymają po 3 tys. zł.

Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac będą mieli możliwość opublikowania artykułów prezentujących wyniki badań w czasopiśmie „Almanach Warszawy”.

Ogłoszenie wyników i prezentacja zwycięskich i wyróżnionych prac odbędzie się podczas uroczystej gali organizowanej przez Muzeum Warszawy.

Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 30 marca 2018 r.

W załączniku regulamin konkursu oraz wzór formularza zgłoszeniowego. Zapraszamy także na stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji na temat konkursu: https://muzeumwarszawy.pl/dyplomy-dla-warszawy-po-raz-trzeci/

Międzyuczelniana wymiana MOST

Aktywność studencka