Stypendium naukowe na Sichuan University dla uczestników studiów: licencjackich, magisterskich i doktoranckich

Odwołany dyżur dr hab. J. Czuba

Dodane przez: Administracja    2019-04-29

Prof. Jarosław Czub odwołuje swój dyżur w dniu 29.04.2019r.

Odwołany dyżur dydaktyczny dr hab. Justyny Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2019-04-15

Dr hab. Justyna Miecznikowska odwołuje dyżur dydaktyczny w środę 17 kwietnia br.  z powodu uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

W pilnych sprawach - prośba o kontakt mailowy.

Odwołany dyżur dr W. Lewandowskiego

Dodane przez: Administracja    2019-04-15

Dr Wojciech Lewandowski odwołuje swój dzisiejszy (15.04) dyżur dydaktyczny z powodu spotkania organizacyjnego dot. rekrutacji na wydziale.

Odwołane zajęcia ze Statystyki

Dodane przez: Administracja    2019-04-11

W związku ze zwolnieniem lekarskim Pani mgr Agata Krencik odwołuje swoje zajęcia ze Statystyki w dniu 11 i 25 kwietnia.

Zajęcia zostaną odrobione w maju.

Odwołany dyżur dr hab. J. Czuba

Dodane przez: Administracja    2019-04-08

Dr hab. Jarosław Czub odwołuje swój dyżur w poniedziałek 8.04. Zajęcia odbędą się bez zmian.

Odwołane zajęcia dr W. Lewandowskiego

Dodane przez: Administracja    2019-04-02

Z powodu zwolnienia lekarskiego dr W. Lewandowski odwołuje swoje zajęcia i dyżur do 5 kwietnia br. Zajęcia zostaną odrobione.

Jednorazowa zmiana dyżuru dr K. Boiret

Dodane przez: Administracja    2019-03-25

Dr Karolina Boiret przekłada swój dyżur dydaktyczny ze środy 27.03 na czwartek 28.03 na godz. 9.45-11.15, s. 125, Collegium Politicum.

Zajęcia grupowe dla osób z objawami depresji

Dodane przez: Administracja    2019-03-20

Zajęcia grupowe dla osób z objawami depresji – trening metapoznawczy

Zapraszamy studentów i studentki UW doświadczających objawów depresyjnych do udziału w bezpłatnym treningu metapoznawczym.  Trening ma charakter grupowych zajęć warsztatowych. Jego celem jest nabycie umiejętności rozpoznawania i modyfikowania automatycznych i nieświadomych myśli, które towarzyszą depresji. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w mini-wykładach i rozmowach z zastosowaniem kreatywnych i angażujących metod oraz praktycznych i zrozumiałych przykładów z codziennego życia.

Odwołany dyżur dydaktyczny dr hab. Justyny Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2019-03-19

Dr hab. Justyna Miecznikowska odwołuje swój dyżur dydaktyczny w dniu 20.03.2019r.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy.

Międzyuczelniana wymiana MOST

Aktywność studencka