Szkolenie BHP

Dodane przez: Administracja    2018-10-26

Prosimy o przeczytanie informacji tych z Państwa, którzy dopiero co rozpoczęli naukę na UW

Informacje tutaj

DZIEŃ OTWARTY W KOLEGIUM EUROPEJSKIM W NATOLINIE 10 LISTOPADA 2018r.

Dodane przez: Administracja    2018-10-26

Dzień Otwarty będzie okazją do zapoznania się z programem studiów w Kolegium Europejskim, stypendiami oferowanymi przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz instytucje Unii Europejskiej, jak również do zwiedzenia pięknego kampusu położonego w zespole pałacowo-parkowym Natolin. W programie projekcje filmu historycznego o Natolinie (w którym występuje nawet Andrzej Wajda), spotkania ze studentami, absolwentami, gorąca czekolada oraz słodkie przekąski przygotowane przez natolińską restaurację studencką!

Zapisy na Dzień Otwarty prowadzone są na stronie: www.coleuropenatolin.eu/apply/openday

Jednorazowa zmiana godziny wykładu Wstępu do studiów europejskich

Dodane przez: Administracja    2018-10-23

Najbliższy wykład z prof. K. Wojtaszczykiem "Wstęp do studiów europejskich" zostaje przeniesiony w czwartek 25.10 br na godz. 16.45, sala 3, Krakowskie Przedmieście 3.

Sekcja studencka zamknięta w dniu 23.10 br (wtorek)

Dodane przez: Administracja    2018-10-22

W dniu 23.10.2018 (wtorek) cała sekcja studencka (wszystkie kierunki studiów) jest zamknięta z powodów organizacyjnych.
Za utrudnienia przepraszamy.

The European University Institute offer

Dodane przez: Administracja    2018-10-22

The European University Institute (EUI) is an international centre for doctorate, post-doctorate studies and research, situated in the hills near Florence, Italy. EUI offers fully funded four-year Ph.D. programmes in the social sciences. Up to 150 scholarships in Economics, History and Civilization, Law and Political and Social Sciences are available for September 2019 entry, covering tuition fees and providing a monthly grant.

On 18 October, 2018 Dorothee Bohle, Professor in the Department of Political and Social Sciences at the EUI will speak about Ph.D. opportunities at the EUI. You are warmly welcome.

Where: Graduate School for Social Research, Room 232, Institute of Philosophy and Sociology of the Polish Academy of Science, Staszic Palace, 72 Nowy Swiat Street, Warsaw
When: 17:00-18:00
Register: https://euiacademicforms.wufoo.com/forms/z1kiousg19hrq0c/

To find out more about EUI’s Ph.D. programme please visit: https://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/DoctoralProgramme?utm_source=Warsaw&utm_medium=presentation&utm_campaign=PhD2019

Przenosiny Zakładów - nowe miejsce dyżurów pracowników

Dodane przez: Administracja    2018-10-18

Od czwartku 18 października dyżury pracowników IE odbywają się na Krakowskim Przedmieściu 3 w nowych siedzibach Zakładów.

II piętro - pokoje 203, 204, 205 i 206.

Odwołany dyżur dydaktyczny dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-10-17

Dyżur dydaktyczny jest odwołany w dniu 17.10.2018r. W sprawach pilnych dr J. Miecznikowska zaprasza na swój dyżur administracyjny.

Odwołany dyżur i seminarium prof. M. Witkowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-10-08

Prof. Witkowska odwołuje w dniu dzisiejszym swój dyżur i seminarium mgr.

Pozostałe zajęcia odbędą się bez zmian.

Praktyki w PKO BP

Dodane przez: Administracja    2018-10-01

Mimo informacji o "kierunku ścisłym" dr Jarosław Czub poleca:

Ważna informacja na temat należności (płatności) w USOS oraz zamknięta Sekcja studencka

Dodane przez: Administracja    2018-09-12

W dniu 19.09.2018 (środa), planowane jest wdrożenie nowego systemu płatności w USOS (USP-FK).

W związku z tym wszelkie należności studenckie na przyszły rok akademicki zostaną naliczone po 20.09.2018 r.

Nowy system płatności wymaga zmiany dotychczasowych numerów rachunków studenckich na nowe.

Prosimy studentów o niedokonywanie żadnych wpłat w dniach

17.09.2018 – 20.09.2018

Dotychczasowe numery rachunków przestaną funkcjonować w dniu 19.09.2018 r. Nowe numery kont, na które studenci będą wpłacać należności będą widoczne od 20.09.2018.

Aktualizacja USOS wymaga również zamknięcia systemu w dniu 19.09.2018 od godziny 12:00 do godziny 18:00 (możliwe, że nawet dłużej). W tym czasie nie będą dostępne strony związane z USOS (usosweb, apd, UL).

Dzięki wdrożeniu nowego systemu płatności, możliwe będzie m. in. naliczanie opłat w euro, co znacznie ułatwi obsługę studentów na studiach w języku angielskim.

W związku z wdrażaniem nowego systemu płatności i koniecznością naniesienia zaległych opłat,

sekcja studencka w dniach 20 i 21.09.2018 będzie nieczynna dla studentów.

Aktywność studencka