Pokazy plenerowe ISMovie Nights

Dodane przez: Administracja    2017-06-20

Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW we współpracy z Filmową Stolicą Lata serdecznie zaprasza na cykl pokazów plenerowych - ISMovie Nights, które odbędą się:
</div>
<div class=

Dyżur dr M. Babicia

Dodane przez: Administracja    2017-06-19

Najbliższy (odrabiany) dyżur dr Marko Babicia:

wtorek, 20 czerwca, godz. 10.00-11.30, sala 32

Prezentacja dr J. F. Czuba na temat praktyk - przydatne informacje

Dodane przez: Administracja    2017-06-19

PREZENTACJA

Odwołany dyżur dr J. Nadolskiej

Dodane przez: Administracja    2017-06-12

Dr Jadwiga Nadolska odwołuje swój najbliższy dyżur 14 czerwca z powodu wyjazdu służbowego.

Zmiana godziny dyżuru dr Przemysława Biskupa

Dodane przez: Administracja    2017-06-01

W piątek 2 czerwca dr Przemysław Biskup odbędzie swój dyżur w godz. 11.00-11.30, sala 32 (bez zmian).

W piątek 9 czerwca dyżur dr Biskupa jest odwołany. W zamian odbędzie się 8 czerwca w godz. 10.00-11.00.

Obrony prac dyplomowych

Dodane przez: Administracja    2017-05-31

Zaktualizowano wymogi dot. prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich)

Wprowadzono także TERMINY obron.

Informujemy, że zgodnie z prośbą Dziekana WNPiSM obrony prac dyplomowych mogą się odbywac do 15 lipca 2017, a w terminie późniejszym od września br.

Zostań dziennikarzem multimedialnym TVP SPORT!

Dodane przez: Administracja    2017-05-31

SPOTKANIE W PIĄTEK, 2.06, O 13:15 W AULI, UL. NOWY ŚWIAT 69

Marzysz o pracy w mediach sportowych, a sport to Twoja pasja?
Dzień rozpoczynasz od sprawdzenia informacji sportowych?
Prowadzisz bloga lub wideobloga, poświęconego sportowi?
Dziennikarstwo sportowe jest Twoim wymarzonym zawodem?
A może chciałbyś pisać o e-sporcie?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "TAK", przyjdź na spotkanie z TVP Sport.

KIM JESTEŚMY?

TVP Sport to wiodący kanał sportowy, a także serwis internetowy SPORT.TVP.PL udostępniający setki transmisji i multimedialnych materiałów o tematyce sportowej. W przyszłym roku będziemy relacjonować m.in. igrzyska olimpijskie w Pjongczang oraz piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji. Na co dzień jesteśmy na miejscu najważniejszych wydarzeń sportowych Polski i świata, a nasze relacje możecie śledzić także na Facebooku, Twitterze i Youtube!

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Poszukujemy młodych, zdolnych i wszechstronnych dziennikarzy sportowych do pracy w naszym zespole. Zapraszamy na praktyki w TVP Sport!

PRZYDATNE UMIEJĘTNOŚCI:

• znajomość sportu i zainteresowanie konkretnymi dyscyplinami
  • orientacja w świecie sportowych social mediów
  • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w nowych mediach
  • warsztat dziennikarski pozwalający pisać sprawnie, czysto i szybko
  • podstawowa umiejętność montażu wideo (krótkie formy) i edycji plików multimedialnych
  • doświadczenie w tworzeniu treści wideo
  • umiejętności pisania lub tworzenia materiałów wideo o e-sporcie

Wybór specjalności na I stopniu praktycznym

Dodane przez: Administracja    2017-05-30

Profil praktyczny, I rok

Szanowni Państwo, prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji i dostarczenie do sekcji studenckiej do 15 czerwca.

The application deadline for the international youth project “Europe-Mobile” has been extended to June 14, 2017.

Dodane przez: Administracja    2017-05-29

For our team we are looking for 20 motivated students from various countries of the European Union. They will travel around by bus – the “Europamobil” – visiting schools in order to run workshops, simulation games and seminars for pupils on specific European issues. During a preparation week at the beginning of the project, the students will be prepared for the school visits. This year, “Europe-Mobile” takes place from September 04 to September 29 in the region of Brandenburg in Germany.

The project is designed for students of European Studies, Political, Social or Cultural Sciences as well as Economics and other relevant disciplines from all EU countries. Travel costs and costs for accommodation and food will be covered by the Genshagen Foundation.

For more information on “Europe-Mobile” please visit our website: www.europamobil-online.eu

The application form with all information about the required documents is available under: http://www.europamobil-online.eu/Dateien/Application%20Form_2017.pdf

For any further questions, do not hesitate to contact me. Thank you very much for your support.

Wyjątkowa oferta stażu w placówce dyplomatycznej!

Dodane przez: Administracja    2017-05-22

Generalne Przedstawicielstwo Rządu Flandrii przy Ambasadzie Belgii oferuje możliwość odbycia 3-miesięcznych praktyk studenckich w okresie od początku września 2017 do końca listopada 2017.

Godziny pracy ustalane są indywidualnie.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie wizyt oficjalnych delegacji
- kontakty z innymi ambasadami i instytucjami kulturalnymi
- tłumaczenia
- redakcja maili i pism oficjalnych

Staż jest bezpłatny.

CV i krótki list motywacyjny w języku angielskim należy przesłać na adres:

warsaw@flanders.pl

Więcej informacji o Generalnym Przedstawicielstwie Rządu Flandrii na stronie: