Jednorazowa zmiana sali zajęć z Koordynacji polityk europejskich

Dodane przez: Administracja    2017-05-22

W dniu jutrzejszym tj. we wtorek 23 maja (jednorazowo!) zajęcia z Koordynacji polityk europejskich (prowadząca dr Justyna Miecznikowska) z godz. 11.30-13.00 odbędą się w sali 4 Nowy Świat 67.

Odwołany dyżur dr Ł. Zamęckiego

Dodane przez: Administracja    2017-05-22

Dr Łukasz Zamęcki odwołuje swój dyżur w poniedziałek 22 maja. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy.

An Information Meeting for Foreign Students // Spotkanie informacyjne dla studentów cudzoziemców

Dodane przez: Administracja    2017-05-19

More information in:

Russian

Plany zajęć na sem. zimowy 2017/18

Dodane przez: Administracja    2017-05-19

Plany zajęć na semestr zimowy znajdą Państwo TUTAJ

Zmiana sali u prof. S. Bielenia w piątek 19 maja o godz. 9.45

Dodane przez: Administracja    2017-05-18

Zajęcia z prof. S. Bieleniem w piątek 19 maja - zmiana sali!

Zajęcia 2 roku II st o godz. 9.45 odbędą się na Żurawiej 4 w sali 501.

Odwołany dyżur dr P. Biskupa

Dodane przez: Administracja    2017-05-18

Dr Przemysław Biskup odwołuje swój dyżur w piątek 19 maja w związku z wyjazdem zagranicznym.

Staż w Ambasadzie USA. Bardzo polecamy!

Dodane przez: Administracja    2017-05-17

Ambasada USA zaprasza do ubiegania się o staże (aż 5!) w Działach Konsularnych w Warszawie i Krakowie, Sekcji Obywateli Amerykańskich i Dziale Human Resources w Ambasadzie USA w Warszawie.

Jeśli chcielibyście zdobyć nowe umiejętności pod okiem doświadczonych dyplomatów i specjalistów oraz interesuje Was jak wygląda praca w Ambasadzie USA (Warszawa) i Konsulacie Generalnym USA (Kraków) – prześlij nam swoje zgłoszenie do 25 maja 2017r. na adres PSIPWarsaw@state.gov

Rozpoczęcie stażu – czerwiec 2017r. (lub październik w wypadku Sekcji Obywateli Amerykańskich).

Więcej informacji, formularz i szczegóły rekrutacji tutaj: https://pl.usembassy.gov/jobs/polish-student-intern-program/

Biuro Karier UW zaprasza na bezpłatny warsztat

Dodane przez: Administracja    2017-05-16

„Wciel się w rolę rekrutera” - rekrutacja i selekcja bez tajemnic

31 maja 2017 r., w godz. 12.00-14.00, sala nr 215 w budynku dawnego BUW UW (p.II)

Chcesz dowiedzieć się, jak oczarować rekrutera  a w efekcie otrzymać wymarzoną ofertę pracy?

Zapraszamy na praktyczny warsztat podczas, którego będziesz mieć okazję wcielić się w rolę rekrutera i poznać proces rekrutacji od kuchni.

Do Twoich zadań będzie należeć m.in.:

- analiza i wybór najlepszego CV,

- zadanie odpowiednich pytań kandydatowi podczas rozmowy,

- poznanie różnych technik rekrutacyjnych,

- rekomendacja najlepszego kandydata.

LINK DO REJESTRACJI

Najbliższe zajęcia z Regionalizmu w Europie z prof. T. Grosse

Dodane przez: Administracja    2017-05-15

Najbliższe zajęcia z Regionalizmu w Europie z prof. T. Grosse w środę 17 maja rozpoczną się o godz. 14.00 (zwykle 13.15).

Prosimy zaczekać na prowadzącego.

II ogólnouniwersytecka tura rekrutacji - studia Erasmus+ za granicą!

Dodane przez: Administracja    2017-05-12

W związku z niewykorzystaniem miejsc przez jednostki uniwersyteckie, Biuro Współpracy z Zagranicą UW ogłasza nabór na wyjazdy w ramach programu Erasmus +

Student składający dokumenty do BWZ, musi mieć zgodę koordynatora programu Erasmus + oraz Dyrekcji Instytutu. WAŻNE - Wydział nie pośredniczy w przekazaniu dokumentów i informacji. Wszelkie informacje w BWZ.

Zasady

Wolne miejsca