Odwołany dyżur dr J. Czuba

Dodane przez: Administracja    2018-11-27

W związku z udziałem w seminarium habilitacyjnym, dr Jarosław Czub odwołuje swój dyżur w czwartek 29.11.2018r.

Odwołane zajęcia i dyżur dr W. Lewandowskiego

Dodane przez: Administracja    2018-11-23

Dr Wojciech Lewandowski odwołuje z powodu choroby swoje wtorkowe zajęcia i dyżur (27.11.)

Zajęcia zostaną odrobione w uzgodnionym ze studentami terminie.

Program TopMinds

Dodane przez: Administracja    2018-11-23

Program TopMinds to inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. W ramach Programu mentorzy i eksperci – absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta – będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Collegium Wratislaviense oraz Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o. Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  w ramach programu pod nazwą “DIALOG” na lata 2017 – 2019.

Edycja 2019, która potrwa od stycznia 2019 do czerwca 2019, oferuje Uczestnikom:

- udział w mentoringu indywidualnym (MENTORING) pod opieką wybranego Mentora/Mentorki,
- udział w sesjach szkoleniowych z rozwijania kompetencji interpersonalnych (SKILLS),
- udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi ze świata nauki i biznesu (BEST PRACTICES).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Programu TopMinds www.topminds.pl oraz facebooku https://www.facebook.com/TopMinds/ .

Przypomnienie - odwołany dyżur

Dodane przez: Administracja    2018-11-22

Prof. dr hab. K.A. Wojtaszczyk odwołuje swoje dyżury w dn. 22.11.2018r.

Odwołany dyżur dydaktyczny dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-11-20

Dr Justyna Miecznikowska odwołuje swój dyżur dydaktyczny w środę 21.11 br. w związku z udziałem w debatach oxfordskich organizowanych przez Europe Direct.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy na dyżur adminsitracyjny w godz. 11.30-13.00, pok. 125 CP.

Oferta na stypendium rządowe do Izraela

Dodane przez: Administracja    2018-11-19

Szanowni Państwo,

Biuro Spraw Studenckich przesyła otrzymaną od Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej informację dotyczącą oferty stypendialnej do Izraela z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie wśród studentów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie NAWA www.nawa.gov.pl w zakładce „Aktualności”.

Kandydaci oprócz internetowej rejestracji, zobowiązani są złożyć w formie papierowej pełną dokumentację, wyszczególnioną na stronie NAWA, wraz z pismem przewodnim kierownika/zastępcy kierownika jednostki dydaktycznej w Biurze Spraw Studenckich UW w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4-go grudnia 2018 r.  BSS zobowiązane jest przekazać dokumenty kandydatów z UW do NAWA do dnia 9 grudnia 2018 r.

Informacja o stypendiach

Instrukcje

Odwołane zajęcia dr J. Szymańskiej

Dodane przez: Administracja    2018-11-19

W związku z udziałem w konferencji dr Jolanta Szymańska odwołuje zajęcia w dniach 22-23 listopada.

Zajęcia odpracowane zostaną w uzgodnionych terminach.

Odwołane zajęcia dr K. Boiret

Dodane przez: Administracja    2018-11-13

Dr Karolina Boiret odwołuje swoje zajęcia w środę 14 listopada.

Prof. K. Wojtaszczyk - dyżur dydaktyczny

Dodane przez: Administracja    2018-11-13

W związku z odrabianiem zajęć w czwartek 15.11.2018r. dyżur dydaktyczny prof. K.A. Wojtaszczyka w godz. 8.00-9.30 jest odwołany. W pilnych sprawach zapraszamy na dyżur dyrektorski o godz. 13.15.

Dr K. Boiret odwołuje dyżur

Dodane przez: Administracja    2018-11-13

Dr Karolina Boiret odwołuje dyżur dydaktyczny 13.11. W pilnych sprawach prosimy prosimy o kontakt mailowy.

Facebook IE

Aktywność studencka