Najbliższe zajęcia z Regionalizmu w Europie z prof. T. Grosse

Dodane przez: Administracja    2017-05-15

Najbliższe zajęcia z Regionalizmu w Europie z prof. T. Grosse w środę 17 maja rozpoczną się o godz. 14.00 (zwykle 13.15).

Prosimy zaczekać na prowadzącego.

II ogólnouniwersytecka tura rekrutacji - studia Erasmus+ za granicą!

Dodane przez: Administracja    2017-05-12

W związku z niewykorzystaniem miejsc przez jednostki uniwersyteckie, Biuro Współpracy z Zagranicą UW ogłasza nabór na wyjazdy w ramach programu Erasmus +

Student składający dokumenty do BWZ, musi mieć zgodę koordynatora programu Erasmus + oraz Dyrekcji Instytutu. WAŻNE - Wydział nie pośredniczy w przekazaniu dokumentów i informacji. Wszelkie informacje w BWZ.

Zasady

Wolne miejsca

Odwołany dyżur prof. K. Wojtaszczyka

Dodane przez: Administracja    2017-05-10

W związku z prowadzonym szkoleniem prof. dr hab. K. Wojtaszczyk odwołuje swój dyżur w czwartek 11 maja.

Szkolenie: Praktyczne aspekty zarządzania własnością intelektualną na UW w świetle nowego Regulaminu

Dodane przez: Administracja    2017-05-09

W związku z uchwaleniem ​​nowego Regulaminu zarządzania własnością intelektualną na Uniwersytecie Warszawskim Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zaprasza na szkolenie dla pracowników, doktorantów i studentów UW pt. Praktyczne aspekty zarządzania własnością intelektualną na Uniwersytecie Warszawskim w świetle nowego Regulaminu.

Czas i miejsce: 12.05.2017 r. (piątek), godz. 10:00–11:00
Centrum Nowych Technologii (CeNT) – aula 1130
ul. S. Banacha 2c, 02-097 Warszawa (Kampus Ochota)

Prowadzenie: dr Małgorzata Roge-Wiśniewska, Renata Olejnik, Piotr Musiał z UOTT UW.
Formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/a/uw. edu.pl/forms/d/e/ 1FAIpQLScX3UxMI8RVJCffLwmsYaNC eyt_mCgbanSU3-j1YaK_f78qiQ/ viewform
Przydatne linki: http://www.uott.uw.edu.pl/ regulamin-nabywania- korzystania-ochrony-wlasnosci- intelektualnej-uniwersytecie- warszawskim

Praktyki - oferta

Dodane przez: Administracja    2017-05-05

W zakładce Praktyki znajdują się ciekawe oferty, w tym zagraniczne zakładające stypendium w ramach programu Erasmus +

Zajęcia z dr M.Mizerską-Wrotkowską w dniu 10.05.2017 (środa)

Dodane przez: Administracja    2017-05-04

W związku z wyjazdem na międzynarodową konferencję do Kadyksu ćwiczenia z Prawa Międzynarodowego Publicznego w dniu 10.05.2017 z dr M. Mizerską-Wrotkowską są odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 17.05 (zajęcia podwójne w godz. 16.45-20.00, aula Nowy Świat 69).

Ogłoszenie od dr Dominiki Mikuckiej-Wójtowicz

Dodane przez: Administracja    2017-05-04

W związku z wyjazdem na badania terenowe, kolejne zajęcia z dr Dominiką Mikucką-Wójtowicz oraz dyżur odbędą się 7 czerwca.

Najbliższe dyżury: 7 czerwca (środa): 10-11:30 oraz 8 czerwca (czwartek): 11-13.

Praktyki z jęz. hiszpańskim z możliwością zatrudnienia

Dodane przez: Administracja    2017-04-28

Serdecznie zapraszamy na praktyki w EXTENDA – Agencji Promocji Regionu Andaluzji. Po zakończeniu praktyk istnieje możliwość zatrudnienia. Szczegóły w załączeniu.

Warsztaty Biura Karier UW - bardzo polecamy!

Dodane przez: Administracja    2017-04-27

10 maja, Małe kroki do wielkich rzeczy, czyli o modelach biznesowych

25 maja, Twoja internetowa wizytówka GoldenLine, Linkedln

Zmieniona godzina dyżuru prof. K. Wojtaszczyka

Dodane przez: Administracja    2017-04-26

Prof. dr hab. K. Wojtaszczyk jednorazowa przekłada swój dyżur dydaktyczny w czwartek 27 kwietnia na godz. 11.30-13.00 (zamiast 9.45-11.15).