Odwołany dyżur i seminarium prof. M. Witkowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-10-08

Prof. Witkowska odwołuje w dniu dzisiejszym swój dyżur i seminarium mgr.

Pozostałe zajęcia odbędą się bez zmian.

Praktyki w PKO BP

Dodane przez: Administracja    2018-10-01

Mimo informacji o "kierunku ścisłym" dr Jarosław Czub poleca:

Ważna informacja na temat należności (płatności) w USOS oraz zamknięta Sekcja studencka

Dodane przez: Administracja    2018-09-12

W dniu 19.09.2018 (środa), planowane jest wdrożenie nowego systemu płatności w USOS (USP-FK).

W związku z tym wszelkie należności studenckie na przyszły rok akademicki zostaną naliczone po 20.09.2018 r.

Nowy system płatności wymaga zmiany dotychczasowych numerów rachunków studenckich na nowe.

Prosimy studentów o niedokonywanie żadnych wpłat w dniach

17.09.2018 – 20.09.2018

Dotychczasowe numery rachunków przestaną funkcjonować w dniu 19.09.2018 r. Nowe numery kont, na które studenci będą wpłacać należności będą widoczne od 20.09.2018.

Aktualizacja USOS wymaga również zamknięcia systemu w dniu 19.09.2018 od godziny 12:00 do godziny 18:00 (możliwe, że nawet dłużej). W tym czasie nie będą dostępne strony związane z USOS (usosweb, apd, UL).

Dzięki wdrożeniu nowego systemu płatności, możliwe będzie m. in. naliczanie opłat w euro, co znacznie ułatwi obsługę studentów na studiach w języku angielskim.

W związku z wdrażaniem nowego systemu płatności i koniecznością naniesienia zaległych opłat,

sekcja studencka w dniach 20 i 21.09.2018 będzie nieczynna dla studentów.

Harmonogram sesji poprawkowej

Dodane przez: Administracja    2018-08-08

Zapraszamy do zapoznania się z terminami egzaminów w sesji poprawkowej w tabeli po lewej stronie

<<<--------------------<<<----------------------------------------

Ostatni przed wakacjami dyżur dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-06-28

Ostatni dyżur Kierownika Studiów I stopnia dr Justyny Miecznikowskiej odbędzie sie 5 lipca o godz 11.00-12.30, pokój 125, Colegium Politicum.

Praktyki w Generalnym Przedstawicielstwie Rządu Flandrii

Dodane przez: Administracja    2018-06-25

Wyjątkowa oferta stażu w placówce dyplomatycznej!

Generalne Przedstawicielstwo Rządu Flandrii przy Ambasadzie Belgii oferuje możliwość odbycia 3-miesięcznych praktyk studenckich w okresie od początku października 2018 do końca grudnia 2018.

Godziny pracy ustalane są indywidualnie.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie wizyt oficjalnych delegacji

- kontakty z innymi ambasadami i instytucjami kulturalnymiz

- tłumaczenia

- redakcja maili i pism oficjalnych

Staż jest bezpłatny.

CV i krótki list motywacyjny w języku angielskim należy przesłać na adres:

warsaw@flanders.pl

Więcej informacji o Generalnym Przedstawicielstwie Rządu Flandrii na stronie:

Przyznawanie miejsc w domach studenckich UW

Dodane przez: Administracja    2018-06-19

Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem i terminami na rok akademicki 2018/2019:

KOMUNIKAT

Zmiana godziny zaliczenia poprawkowego u dr Marty Jas-Koziarkiewicz i prof. dr hab. Ewy Stasiak-Jazukiewicz

Dodane przez: Administracja    2018-06-12

Zaliczenie poprawkowe z przedmiotów prowadzonych przez dr Martę Jas-Koziarkiewicz i Prof. dr hab. Ewę Stasiak-Jazukiewicz odbędzie się o godzinie 16:00 w sali 219 na ul. Nowy Świat 69.

Praktyki w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim

Dodane przez: Administracja    2018-06-07

Tutaj mogą się Państwo zapoznać z OFERTĄ

Odwołany dyżur dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-05-28

W związku z udziałem dr Justyny Miecznikowskiej w konferencji w dniu 29.05.18 odwołany został dyżur dydaktyczny. W pilnych sprawach dr J.Miecznikowska prosi o kontakt mailowy j.miecznikowska@uw.edu.pl.

Dyżur administracyjny odbędzie się w dniu 30.05.18 bez zmian.

Facebook IE

Aktywność studencka