Odwołane zajęcia prof. E. Stasiak-Jazukiewicz

Dodane przez: Administracja    2017-03-30

Pani prof. dr hab. Ewa Stasiak-Jazukiewicz odwołuje w dniu dzisiejszym (czwartek 30 marca) wszystkie swoje zajęcia.

Dodatkowy termin podpięć przedmiotów

Dodane przez: Administracja    2017-03-29

Decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Jolanty Choińskiej-Mika, prof. UW  w terminie od 29 marca do 11 kwietnia 2017 roku będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017. Dotyczyć to będzie wszystkich przedmiotów, których nie objął mechanizm wymuszania podpięć podczas rejestracji na te przedmioty.

Odwołane zajęcia i dyżur dr P. Biskupa

Dodane przez: Administracja    2017-03-28

Dr Przemysław Biskup odwołuje swoje zajęcia i dyżur od 28 marca do 4 kwietnia włącznie.

Godziny dziekańskie 12 kwietnia br dla studiów polskojęzycznych

Dodane przez: Administracja    2017-03-27

W dniu 12 kwietnia br (środa) od godz. 15.00 ogłasza się godziny dziekańskie (czytaj: brak zajęć i dyżurów) od godz. 15.00.

Letnia Szkoła Wyszechradzka w dn. 2-15 lipca 2017r.

Dodane przez: Administracja    2017-03-27

Letnia Szkoła Wyszehradzka to dwutygodniowy cykl szkoleń młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Europy Wschodniej realizowany corocznie od 2002 roku. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat wyzwań regionalnych i globalnych, likwidacja wzajemnych stereotypów, budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów.

Uczestnikami programu są studenci, doktoranci, młodzi nauczyciele i dziennikarze z czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz innych krajów europejskich. W dotychczasowych edycjach Szkoły wzięło udział ponad 500 osób, pochodzących z: Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Francji, Kirgistanu, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii i Ukrainy. Część debat, wykładów i spotkań jest otwarta dla publiczności.

Zajęcia dr M. Mizerskiej-Wrotkowskiej w piątek 24.03.2017

Dodane przez: Administracja    2017-03-23

Decyzją Dyrekcji IE zajęcia Pani dr Małgorzaty Mizerskiej-Wrotkowskiej "Międzynarodowe stosunki polityczne" w dniu 24 marca br odbędą się wyjątkowo o godz. 15.00.

Studenci proszeni są o przybycie o 14.55 pod salę 210, II p, Nowy Świat 69.

Odwołane zajęcia i dyżury dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2017-03-21

W tygodniu 20-24 marca 2017r. dr Justyna Miecznikowska odwołuje swoje zajęcia i dyżury z powodu choroby.

Zmiana organizacji ćwiczeń z Prawa międzynarodowego publicznego w dniu 22.03.2017 (środa)

Dodane przez: Administracja    2017-03-17

Z uwagi na udział w Komisji Dydaktycznej na zaproszenie Kolegium Dziekańskiego dr M. Mizerskiej-Wrotkowskiej, prosimy o przyjście obu grup ćwiczeniowych z „Prawa Międzynarodowego Publicznego” na godz. 18.30. Zajęcia odbędą się wyjątkowo w większej sali: Aula (parter) Nowy Świat 69.

Szkoła letnia Central and Eastern Europe in Comparative Perspective: Assessing Social and Political Change

Dodane przez: Administracja    2017-03-16

Miło nam poinformować, że Ohio State University wraz z PAN i UW po raz kolejny organizuje szkołę letnią dla studentów nauk społecznych „Central and Eastern Europe in Comparative Perspective: Assessing Social and Political Change” (warsawsummerschool.wordpress.com).

Trzech studentów UW na poziomie licencjackim lub magisterskim może ubiegać się o bezpłatny udział w zajęciach, które prowadzone będą w siedzibie PAN w terminie 12 czerwca – 14 lipca 2017.

Język instrukcji: angielski. Szczegóły i wymagania znajdują się w załączonym dokumencie.

Zainteresowani studenci proszeni są o przesłanie zgłoszeń zgodnie z załączonymi instrukcjami do 15 maja 2017 do godz. 17:00 na adres e-mailowy pani dr Iriny Tomescu-Dubrow: tomescu.1@osu.edu

Seminarium dr hab. P. Wawrzyka w dn. 16.03.2017r.

Dodane przez: Administracja    2017-03-16

Dzisiejsze (16.03.2017) seminarium dr hab. Piotra Wawrzyka rozpocznie się o godz. 19.00.