Odwołany dyżur i zajęcia dr J. Nadolskiej we wtorek 20.03

Dodane przez: Administracja    2018-03-20

Dr Jadwiga Nadolska odwołuje swoje zajęcia i dyżur we wtorek 20 marca.

Odwołany dyżur i zajęcia dr. K. Ławniczaka

Dodane przez: Administracja    2018-03-19

Dr Kamil Ławniczak odwołuje z powodu choroby swoje zajęcia i dyżur we wtorek 20 marca.

Odwołany dyżur i proseminarium prof. M. Witkowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-03-19

Prof. Marta Witkowska odwołuje swój dyżur w poniedziałek 19 marca oraz proseminarium w środę 21 marca.

Odwołane dyżury dr Karoliny Boiret

Dodane przez: Administracja    2018-03-16

W najbliższy poniedziałek 19 marca dr Karolina Boiret odwołuje swoje wszystkie dyżury.

Zaproszenie do badania na Wydziale Psychologii UW. Przewidziano bon upominkowy.

Dodane przez: Administracja    2018-03-13

Szanowni Studenci,

Obecnie na Wydziale Psychologii UW prowadzone jest badanie dotyczące genetycznego podłoża perspektywy czasowej w ramach grantu  Sonata 7 Narodowego Centrum Nauki kierowanego przez dr hab. Macieja Stolarskiego. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o badaniu. Szukamy bliźniąt tej samej płci od 16 roku życia :)

Wasza pomoc będzie wsparciem działań naukowych na Naszym Uniwersytecie. Przyczynicie się tym samym do rozwoju nauki w Polsce! :)

Każdy uczestnik badań z kolei otrzyma od nas bon upominkowy do EMPIKU o wartości 80 zł.

Jeśli w Waszym otoczeniu są bliźnięta - przekażcie im proszę informacje o badaniu i kontakt do mnie (katarzyna.wojtkowska@psych.uw.edu.pl).

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/223721518192856/

W imieniu zespołu badawczego dr hab. Macieja Stolarskiego,

Katarzyna Wojtkowska

Jednorazowa zmiana w dyżurze dr. J. Czuba

Dodane przez: Administracja    2018-03-13

Dzisiejszy dyżur dr J. Czuba odbędzie się w godz. 15.00-16.30, sala 51, NS69.

Odwołany dyżur i seminarium dr D. Mikuckiej-Wójtowicz

Dodane przez: Administracja    2018-03-12

W najbliższym czasie ze względów zdrowotnych nie odbędą się dyżury i seminaria dr Dominiki Mikuckiej-Wójtowicz. Pani Doktor będzie z Państwem w kontakcie mailowym.

Termin ostatniej możliwej poprawy u prof. K.A. Wojtaszczyka

Dodane przez: Administracja    2018-03-08

Prof. K.A. Wojtaszczyk zaprasza na ostatnią możliwą poprawę z sem. zimowego w następny czwartek 15 marca na swoje zajęcia w godz. 13.15-18.30 w sali 205, Nowy Świat 69/67.

Trzecia edycja Konkursu Prezydenta m.st. Warszawy „Dyplomy dla Warszawy”

Dodane przez: Administracja    2018-03-08

Konkurs adresowany jest do Autorów wyróżniających się prac z zakresu wszelkich specjalności naukowych, dotyczących społeczno-gospodarczego rozwoju Warszawy. Do Konkursu zgłoszone mogą zostać prace obronione na warszawskich uczelniach i jednostkach naukowych z siedzibą w Warszawie, które nie były zgłaszane w poprzedniej edycji i zostały obronione w 2017 r.

Laureatom Konkursu przyznane będą nagrody finansowe. Nagroda główna dla rozprawy doktorskiej wynosi 15 tys. zł, przyznane zostaną też trzy wyróżnienie po 6 tys. zł. Nagroda główna dla pracy magisterskiej to 7 tys. zł. Autorzy trzech prac wyróżnionych otrzymają po 3 tys. zł.

Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac będą mieli możliwość opublikowania artykułów prezentujących wyniki badań w czasopiśmie „Almanach Warszawy”.

Ogłoszenie wyników i prezentacja zwycięskich i wyróżnionych prac odbędzie się podczas uroczystej gali organizowanej przez Muzeum Warszawy.

Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 30 marca 2018 r.

W załączniku regulamin konkursu oraz wzór formularza zgłoszeniowego. Zapraszamy także na stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji na temat konkursu: https://muzeumwarszawy.pl/dyplomy-dla-warszawy-po-raz-trzeci/

Summer University Prague 2018: Project Europe at a Crossroads at Charles University in Prague (Czech Republic)

Dodane przez: Administracja    2018-03-08

We would like to invite your students and colleagues to the academic programme "Summer University Prague 2018: Project Europe at a Crossroads", taking place at Charles University in Prague (Czech Republic) during September 2018 (September 8 – 22). This study programme is internationally acknowledged, successful participants will be given 4 or 8 ECTS credits, depending on their efforts.

For detailed information please see the attached leaflet,

our homepage www.summer-university.fsv.cuni.cz

or Facebook page Spring and Summer Universities Prague.

Aktywność studencka