Jednorazowa zmiana zajęć z dr. Rafałem Trzaskowskim (22 stycznia na 23 stycznia)

Dodane przez: Administracja    2018-01-10

Zajęcia Urzędnik UE z dr. Rafałem Trzaskowskim zostają wyjątkowo przeniesione z poniedziałku 22 stycznia br na wtorek 23 stycznia na godz. 11.30 do sali nr 4, Nowy Świat 67.

Zmiana sal w dniach 10-19 stycznia 2018r.

Dodane przez: Administracja    2018-01-10

W związku z remontem biblioteki Wydziału Filozofii i Socjologii UW powodującym hałas i utrudniającym prace ze studentami w salach na Krakowskim Przedmieściu 3, Państwa zajęcia w dniach 10-19 stycznia 2018 roku zostały przeniesione do innych sal.

PLAN ZMIAN SAL dla całego Wydziału

Wyjazd studyjny do instytucji europejskich w Brukseli dla studentów kursów magisterskich (II stopnia)

Dodane przez: Administracja    2018-01-08

Jesteś studentem dziennikarstwa lub nauk politycznych i interesujesz się Unią Europejską?

Zapraszamy do Brukseli, 14-16 lutego 2018r.

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce (PKE) organizuje wyjazd studyjny do instytucji europejskich w Brukseli dla studentów kursów magisterskich (II stopnia) z zakresu dziennikarstwa i nauk politycznych, którzy swoją przyszłość wiążą z komunikacją i mediami.

Celem wyjazdu jest przybliżenie przyszłym absolwentom aktualnej problematyki europejskiej, co z pewnością okaże się przydatne w dalszej karierze zawodowej.

Wyjazd Warszawa-Bruksela-Warszawa odbędzie się w dniach 14-16 lutego br. Komisja Europejska zapewnia transport (samolot), hotel i większość posiłków.

Do udziału zapraszamy osoby, którzy spełniają poniższe kryteria:

•       są studentami studiów magisterskich na kierunku z zakresu dziennikarstwa lub nauk politycznych
•       mogą udokumentować dorobek, który dotyczy pracy dziennikarskiej lub komunikacji społecznej (artykuł, audycja radiowa, program TV, blog, opis zrealizowanego projektu, praktyki, stażu, wolontariatu itp.);
•       preferowana będzie znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.

W wyjeździe wezmą udział studenci z różnych polskich uczelni. Grupa będzie liczyć 18 osób.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 stycznia (środa) pod adresem mail: COMM-REP-WAW-PRESS@ec.europa.eu.

Zastrzegamy sobie podjęcie decyzji dotyczącej wyboru uczestników. Wszyscy zgłaszający się otrzymają od nas informację do końca stycznia br.

PLAN WYJAZDU

•       Wylot z Warszawy po południu 14 lutego (środa) o godz. 17.30
•       Bruksela – spotkania w ramach seminarium będą zaplanowane od rana do popołudnia. Wieczorem przewidujemy czas wolny. W programie nie ma zwiedzania Brukseli.
•       Powrót 16 lutego (piątek) o godz. 23.00 do Warszawy.

Dla osób spoza Warszawy, które nie będą miały szansy dotarcia do miejsca zamieszkania, przewidujemy nocleg w Warszawie po przylocie 16 lutego.

Wyjazd ma formułę seminarium - w programie przewidziano spotkania z urzędnikami instytucji europejskich (Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej, Parlamentu Europejskiego), które będą dotyczyć aktualnych zagadnień związanych z UE. Uczestnicy są zobowiązani do aktywnego udziału w tych spotkaniach.

Po wyjeździe wystawimy Państwu certyfikat uczestnictwa, który prześlemy także na uczelnię, jako potwierdzenie udziału w 2-dniowym seminarium poświęconym tematyce europejskiej, organizowanym przez Komisję Europejską.

Ostateczny program wizyty przedstawimy w terminie późniejszym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wydział prasy
Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce

Odwołane dyżury i zajęcia dr J. Miecznikowska

Dodane przez: Administracja    2018-01-08

W związku ze zwolnieniem lekarskim dr Justyna Miecznikowska odwołuje w tym tygodniu (8-12 stycznia br.) swoje dyżury i zajęcia.

Warsztaty First Job Interviews in English - 10 stycznia 2018r.

Dodane przez: Administracja    2017-12-28

Ważna informacja dla studentów spoza UE

Dodane przez: Administracja    2017-12-21

Decyzją Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia prof. Jolanty Choińskiej-Miki każdy cudzoziemiec spoza Unii Europejskiej powinien do 31 stycznia 2018 r. wskazać polski adres pod który oczekuje doręczania mu pism lub ustanowić pełnomocnika do doręczeń na terenie Polski wraz ze wskazaniem jego adresu (pismo p. Prorektor w załączeniu).

Wersja polska

Pусский

Godziny dziekańskie 21 grudnia

Dodane przez: Administracja    2017-12-21

Dziś (czwartek, 21 grudnia) Pan Dziekan prof. S. Sulowski ogłasza godziny dziekańskie od godz. 18.30

Dobrych Świąt!!

Odwołany wykład z Filozofii

Dodane przez: Administracja    2017-12-18

Dr Adam Andrzejewski odwołuje wykład z "Filozofii" w dniu 21 grudnia 2017r.

Odwołany dyżur dr. K. Ławniczaka

Dodane przez: Administracja    2017-12-14

W dniu 14 grudnia dr Kamil Ławniczak odwołuje swój dyżur dydaktyczny oraz prosi o kontakt mailowy k.lawniczak@uw.edu.pl

Odwołane zajęcia o 11.30, środa 13.12.

Dodane przez: Administracja    2017-12-13

Dr hab. Piotr Wawrzyk odwołuje swoje zajęcia w środę 13.12 o godz. 11.30. Pozostałe zajęcia bez zmian.

Aktywność studencka