Praktyki studenckie w ABW

Dodane przez: Administracja    2017-03-15

W imieniu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapraszamy do odbycia praktyk studenckich.

Wszystkie formalności związane z udziałem w praktykach w ABW zgodnie z ustaleniami wewnętrznymi obsługuje Biuro Karier UW.

Odwołany dyżur dr J. Czuba w dn. 15 marca br

Dodane przez: Administracja    2017-03-14

Dr Jarosław Czub odwołuje swój jutrzejszy (środowy) dyżur dydaktyczny.

Odwołane dyżury w tyg. 13-17 marca

Dodane przez: Administracja    2017-03-13

W tym tygodniu (13-17 marca 2017) nie odbędą się dyżury:

- dr hab. Jacka Wojnickiego,

- dr hab. Pawła J. Borkowskiego,

- dr Łukasza Zamęckiego,

- dr Przemysława Biskupa.

Zajęcia prof. A. Nowaka-Fara w piątek 10 marca

Dodane przez: Administracja    2017-03-09

Wszystkie zajęcia z wyjątkiem Systemów podatkowych państw UE (17:25-18:55) zostają odwołane 10 marca br. z powodu udziału prof. A. Nowaka-Fara w konferencji.

Jednorazowa zmiana dyżuru dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2017-03-09

Dyżur Kierownika Stduiów I stopnia dr J. Miecznikowskiej jest odwołany w dn. 15.03.2017, ale będzie odrobiony we wtorek 14.03.2017 w godz. 10.15-11.15, KP 3, sala 207.

Program stypendialny Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A

Dodane przez: Administracja    2017-03-07

Zapraszamy w imieniu Biura Spraw Studenckich UW.

Regulamin przyznawania Stypendiów

Najbliższe seminarium dr hab. P. Wawrzyka

Dodane przez: Administracja    2017-03-06

Czwartkowe seminarium magisterskie dr hab. Piotra Wawrzyka odbędzie się o godz. 16.15, sala 51 bez zmian.

Bezpłatny kurs BUW "Napisz z nami tekst naukowy"

Dodane przez: Administracja    2017-03-06

Bezpłatny kurs "Napisz z nami tekst naukowy" organizowany przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Kurs  kierujemy do osób zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności w zakresie przygotowywania i pisania publikacji naukowych (prac magisterskich, doktorskich, artykułów naukowych itp.).

Na kursie składającym się z 6 niezależnych modułów omawiane są następujące zagadnienia: organizacja warsztatu naukowego, formułowanie tematu badawczego, wyszukiwanie i selekcja informacji naukowej, korzystanie z zasobów elektronicznych UW, zarządzanie bibliografią i tworzenie cytowań, sprawna edycja tekstu, zasady poprawności językowej, zagadnienia własności intelektualnej.

Proponujemy dwie formy uczestnictwa:

- szkolenia z dowolnie wybranych modułów na zamówienie, w lokalizacji zaproponowanej przez Państwa (np. na wydziałach).

- szkolenia w BUW dla wszystkich chętnych, organizowane raz w miesiącu według podanego na stronie www BUW harmonogramu,

Opis wszystkich modułów kursu znajdą Państwo w załączniku.

Dodatkowo, niektóre z modułów (np. dot. wyszukiwania w zasobach elektronicznych) możemy poprowadzić online, w formie webinarium.

Systemy podatkowe państw europejskich - zajęcia w piątek 3 marca

Dodane przez: Administracja    2017-03-02

Zajęcia z prof. Nowakiem-Farem w tym tygodniu odbędą się wyjątkowo o godz. 18.15.

Od przyszłego tygodnia zajęcia wrócą na swoją godzinę.

Odwołane i przełożone zajęcia prof. K. Szewiora

Dodane przez: Administracja    2017-03-01

Prof. K. Szewior odwołuje z powodu choroby swoje dzisiejsze zajęcia i dyżur.

Zajęcia odbędą się jutro (czwartek, 2 marca) odpowiednio w godz. od 8.00 do 9.30 (seminarium) oraz od godz. 11.30 do godz. 14.15.