Odwołane seminarium i dyżur prof. J. Wojnickiego

Dodane przez: Administracja    2018-03-21

W czwartek 22 marca prof. Jacek Wojnicki odwołuje swój dyżur i seminarium.

Rekrutacja na program MOST - nowa edycja

Dodane przez: Administracja    2018-03-21

Rekrutacja będzie otwarta w dniach 15 kwietnia -15 maja br.

Więcej informacji znajduje się na stronie Biura Spraw Studenckich: http://bss.uw.edu.pl/sekcja-toku-studiow/most/

oraz stronie Programu MOST: http://most.amu.edu.pl/index.php/rekrutacja/rekrutacja-krok-po-kroku.

Zgrupowanie Ambasad, Delegacji i Instytucji Frankofońskich

Dodane przez: Administracja    2018-03-21

W piątek 23 marca 2018 o godz. 18.00 Uniwersytet Warszawski będzie gościł uczestników corocznego spotkania GADIF w Polsce (Groupe des Ambassades, Délégations et Institutions Francophones – Zgrupowanie Ambasad, Delegacji i Instytucji Frankofońskich), organizowanego w ramach międzynarodowego miesiąca frankofonii. Tegoroczne spotkanie, które po raz pierwszy odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim, będzie okazją do świętowania przyjęcia Uniwersytetu do grona członków tytularnych AUF (Agence Universitaire de la Francophonie) oraz sześćdziesiątych urodzin Ośrodka Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW. Pokazuje to jak głęboko zakorzenione są na Uniwersytecie Warszawskim tradycje frankofońskie. Spotkanie umożliwi także zbliżenie świata dyplomacji ze światem uniwersyteckim.

Spotkanie otworzy obecny prezydent GADIF, Ambasador Maroka w Polsce, pan Youns Tijani, który wręczy następnie nagrody GADIF.

W programie poczęstunek przygotowany przez delegacje poszczególnych krajów.

Spotkanie jest przewidziane na ponad 300 uczestników i odbędzie się w języku francuskim.

Odwołany dyżur i zajęcia dr J. Nadolskiej we wtorek 20.03

Dodane przez: Administracja    2018-03-20

Dr Jadwiga Nadolska odwołuje swoje zajęcia i dyżur we wtorek 20 marca.

Odwołany dyżur i zajęcia dr. K. Ławniczaka

Dodane przez: Administracja    2018-03-19

Dr Kamil Ławniczak odwołuje z powodu choroby swoje zajęcia i dyżur we wtorek 20 marca.

Odwołany dyżur i proseminarium prof. M. Witkowskiej

Dodane przez: Administracja    2018-03-19

Prof. Marta Witkowska odwołuje swój dyżur w poniedziałek 19 marca oraz proseminarium w środę 21 marca.

Odwołane dyżury dr Karoliny Boiret

Dodane przez: Administracja    2018-03-16

W najbliższy poniedziałek 19 marca dr Karolina Boiret odwołuje swoje wszystkie dyżury.

Zaproszenie do badania na Wydziale Psychologii UW. Przewidziano bon upominkowy.

Dodane przez: Administracja    2018-03-13

Szanowni Studenci,

Obecnie na Wydziale Psychologii UW prowadzone jest badanie dotyczące genetycznego podłoża perspektywy czasowej w ramach grantu  Sonata 7 Narodowego Centrum Nauki kierowanego przez dr hab. Macieja Stolarskiego. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o badaniu. Szukamy bliźniąt tej samej płci od 16 roku życia :)

Wasza pomoc będzie wsparciem działań naukowych na Naszym Uniwersytecie. Przyczynicie się tym samym do rozwoju nauki w Polsce! :)

Każdy uczestnik badań z kolei otrzyma od nas bon upominkowy do EMPIKU o wartości 80 zł.

Jeśli w Waszym otoczeniu są bliźnięta - przekażcie im proszę informacje o badaniu i kontakt do mnie (katarzyna.wojtkowska@psych.uw.edu.pl).

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/223721518192856/

W imieniu zespołu badawczego dr hab. Macieja Stolarskiego,

Katarzyna Wojtkowska

Jednorazowa zmiana w dyżurze dr. J. Czuba

Dodane przez: Administracja    2018-03-13

Dzisiejszy dyżur dr J. Czuba odbędzie się w godz. 15.00-16.30, sala 51, NS69.

Odwołany dyżur i seminarium dr D. Mikuckiej-Wójtowicz

Dodane przez: Administracja    2018-03-12

W najbliższym czasie ze względów zdrowotnych nie odbędą się dyżury i seminaria dr Dominiki Mikuckiej-Wójtowicz. Pani Doktor będzie z Państwem w kontakcie mailowym.

Facebook IE

Aktywność studencka