Co nas wyróżnia?

Te trzy rzeczy definiują nas najlepiej

Ludzie

WNPISM to ludzie. A dokładnie 3500 studentów, 180 wykładowców i 80 pracowników administracji. Kiedy wchodzisz na zajęcia czy do pracy i zderzasz się z pozytywnym środowiskiem, pełnym uśmiechniętych i energicznych osób, wiesz, że dobrze trafiłeś.

Jakość

Łatwiej wejść na szczyt, niż się na nim utrzymać. Nam udaje się to od wielu lat. Najlepszym dowodem, jest pozycja krajowego lidera w kategoriach politologii oraz stosunków międzynarodowych w rankingu szkół wyższych "Perspektywy".

Warunki

Wiecie już, że mamy najlepszych ludzi, a zajęcia prowadzone są przez znakomitych ekspertów w swoich dziedzinach. Do komfortowej nauki potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Studiując u nas, uczycie się na najpiękniejszym zabytkowym kampusie oraz... w najnowocześniejszym budynku Uniwersytetu Warszawskiego.

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź naszą stronę internetową i media społecznościowe!

Mówią o nas

Studenci i absolwenci WNPiSM o studiowaniu
Edyta Stocka

Absolwentka Politologii - Director Employee Success, firma syncron

"Co dały mi studia? Był to zapewne najważniejszy czas w mojej edukacji. Te studia otwierają na świat i różne perspektywy. I absolutnie nie tylko podczas zajęć, ale w szerokim aspekcie życia studenckiego. Odkrywasz, że wokół Ciebie są podobne osoby, z których wiedzą, pomysłami i spostrzeżeniami możesz się dalej inspirować. Charakter studiów na WNPiSM oraz profil „typowego” studenta, sprawiał że dyskusjom nie było końca. Dodatkowo to Wydział na którym nie ma „od-do”, okazuje się, że wiele tematów jest ze sobą ściśle powiązanych i odkrywasz zagadnienia z psychologii, antropologii czy… urbanistyki. I widzisz jak wiele czynników wpływa na otaczającą Cię rzeczywistość"

Filip Grzegorzewski

absolwent stosunków międzynarodowych - Dyplomata, Przedstawiciel Unii Europejskiej na Tajwanie

"Stosunki Międzynarodowe na UW to najlepszy wstęp do dyplomacji polskiej i europejskiej. To studia, które oferują solidną porcję wiedzy o świecie, dają narzędzia do sprawnego operowania w przestrzeni międzynarodowej i otwierają głowę – przygotowując do sprawnego wchodzenia w kolejne zawodowe role.
Nie wyobrażam sobie lepszych studiów, które mogłyby mnie do tego przygotować. "

Alicja Kobierska

Studentka II roku organizowania rynku pracy - firma Bausch Health Poland

"Studia na których jestem, umożliwiają mi zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności z zakresu funkcjonowania rynku pracy. Dzięki nim udało mi się znaleźć zatrudnienie w dziale personalnym światowej korporacji. Ponadto na studiach poznałam wspaniałych przyjaciół."

• Logotyp Uniwersytetu Warszawskiego

Pozostańmy w kontakcie