Szewior Krzysztof dr hab.

Szewior Krzysztof

plen

prof. dr hab. Krzysztof Szewior – doktor nauk o polityce (1998), habilitacja w zakresie nauk o polityce (2007),  profesura (2023), adiunkt, członek Uczelnianego Zespołu Zapewnienia Jakości Kształcenia (2016 – 2020). Członkostwo w: Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych, Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne (od 2018), Komitet Nauk Politycznych PAN (od 2016), Polska Komisja Akredytacyjna (od 2012). Staże naukowe i pobyty studyjne realizowane m.in. w: Bonn, Kolonii, Wiedniu, Salzburgu, Bazylei, Berlinie, Newcastle upon Tyne, Hannoverze (DZHW), Kassel (INCHER). Stypendysta fundacji krajowych i zagranicznych (m.in.: GFPS, KAS, DAAD, KAAD, FUWr.). Członek Kolegium Redakcyjnego w „Myśl Ekonomiczna i Polityczna” w Radzie Naukowej „The Peculiarity of Man”. Uczestnik Programu Erasmus +.

Jednostka

Katedra Polityk Unii Europejskiej

3 ostatnie publikacje:

J. Męcina, K. Szewior, Współczesne społeczne wyzwania świata i Polski, Warszawa, 2021.

K. Szewior, Akredytacja w niemieckim szkolnictwie wyższym. Systemowe ujęcie zagadnienia, Warszawa, 2019.

K. Szewior, Proces boloński – pomiędzy oczekiwaniem i środowiskowym rozczarowaniem, „Politeja”, 2018 nr 3 (54), s. 135-146.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

• Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

• Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

• 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE